brand: "skin1004"
price: "¥2688"
in_stock: true
reviews_count: 8
category: "Skin1004"
store_origin: JP
region: Japan
---
**Brand:** skin1004
**Availability:** ✅ In Stock
## Summary
> ✨ Unlock pore perfection with every drop 💧
## Quick Answers
- **Is it available?** Yes, in stock and ready to ship
## Best For
- skin1004 enthusiasts
## Why This Product
- Trusted skin1004 brand quality
## Key Features
- • **Deep Hydration Boost:** Penetrates skin layers to deliver lasting moisture and supple texture.
## Overview
## Description
Review: Good serum - Nice serum, light weight and skin friendly
## Technical Specifications
| Specification | Value |
|---------------|-------|
| ASIN | B0DBJ5DBDW |
| Best Sellers Rank | #6,405 in Beauty ( See Top 100 in Beauty ) #208 in Serums |