| ASIN | B0DFHPC9FN |
| Age Range Description | All Ages |
| Aperture modes | 2.8 |
| Are Batteries Included? | Yes |
| Aspect Ratio | 16:9, 4:3 |
| Auto Focus Technology | Hybrid |
| Autofocus | Yes |
| Autofocus Points | 1 |
| Best Sellers Rank | 2,657 in Amazon Renewed ( See Top 100 in Amazon Renewed ) 427 in Renewed Camera & Photo 822 in All-in-One Digital Cameras |
| Bit Depth | 12 Bit |
| Box Contents | Camera Body Only |
| Brand Name | Panasonic |
| Camera Flash Type | Built-In |
| Camera Lens | 35 mm |